Po novém roce

7. ledna 2007 v 22:22 | © Eva |  rok 2007
Naši medvídci si poslední den v roce dali poprvé dali granulky a od té doby je s nimi v noci více klidu.
Vydrží déle a Brixie taky nemusí tak často vstávat. Jak vidí své "záhořovo lože " , jak se momentálně jmenuje kojící pelíšek, tak utíká. Kojí už v sedě a vysátá je během necelých pěti minut. Alespoň to má rychle za sebou a v noci se vrací do ložnice .
Batmí si na Nový rok dala závazek, že se bude starat o štěňata . Jak do boudy ráno zalezla, tak od té doby bydlí a spí se štěňaty. Ž byla od našeho prvního vrhu zatížená jen na černá štěňata, to jsme věděli a protože tentokrát jsou černá všechna, tak si asi myslí, že jsou všechny její. Statečně drží, když ji mimina sají jako upíři a bradavky má celé červené. Jejich okolí má od slin pro změnu oranžové, ale vůbec jí to nevadí.
Mě po novém roce rozbolely zuby a taky od toho hlava, takže jsem se nejprve cpala práškama až jsem si vzpomněla na hřebíček Tak jsem ho napíchla pod zub, nechala to tam celý den a je pokoj. Už to nebylo k vydržení!!!!!!
Týden jsme měli celkem nabitý, v pátek jsme očekávali další návštěvu nových majitelů jednoho ze štěňátek. Přijeli z nedalekých Albrechtiček za Mošnovem i se svou čtyřletou dcerkou Markétkou.Probrali jsme nejen pejsky, ale i renovace domů a malá Markétka nakonec skončila u pohádek na videu. Ke štěňátkům vlézt ještě nemohla, tak si krátila chvilky s vlkem a zajícem z pohádky Jen počkej........! Osobně si zamluvili červenou a na jejich přání se bude jmenovat Daisy. Za čtrnáct dní se určitě přijedou podívat znovu.
Na Tři krále jsme byli s Eliškou a Batmí čistit zuby. Byli jsme objednaní na 11 dopoledne a strávili jsme tam skoro dvě hodiny. Dostaly postupně narkózu a pak zase protinarkózu na probuzení, aby s nimi nebyly doma problémy. Náš pan doktor si to raději ohlídá a a pustí nás až teprve tehdy, až když vidí, že je to všechno OK. Eliška se z narkozy budila hrozně. Začala ječet jako hysterka a ne a ne se probrat. Pan doktor ji hlídal a říkal, že takoví vystresovaní pejskové to nesou hůře a tak jsme ji museli držet a pak pěstovat na kolenou, než se z toho jakž takž probrala. Přitom se dvakrát pokakala a třikrát počůrala............no a odnesly to Petrovy kalhoty . Vyplajzli jsme 1870,- korun a odjeli domů, kde už čekala nervozní Brixie. Batmí se docela probírala až doma a dvě hodiny kňučela a mermomocí chtěla za štěňatama. Když už toho bzučení bylo příliš, musela jsem ji tam strčit a byl pokoj. Spokojeně usnula a ani se nehnula.
Odpoledne k nám přijela Jana s Mirkem opět zkontrolovat, jak rostou štěňátka po jejich Drymečkovi. Jako vždy se hlavně Jana rozplývala nad jejich sladkými tvářičkami . Taky jsme udělali nějaké fotky, hlavně portréty a teď budeme čekat, co komu z toho vyleze............... mě už vylezlo, je to v galerii .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.