DUNDEE

29. ledna 2007 v 21:11 | © Eva |  rok 2007
............odešel od nás tak rychle, že jsme to ani nečekali. V poledne volal Petr, že budeme mít večer okolo šesté návštěvu. Na řadě byl tentokrát náš jediný pejsek Dundee, kterému jsme říkali, jak jinak, než krokodýlek. Ne že by kousal, ale jako první měl zuby a tak dostal jméno jako krokodýl Dundee. Přiletěla jsem z práce, i když jsem vlastně měla v plánu tam zůstat déle. Po týdnu nucené dovolené místo nemocenské, se mi tam nahromadila práce a jako na potvoru je konec měsíce.
Ale Dundynek byl přednější. Přece jsem mu musela nachystat všechno, jako ostatním a nic neošidit.
Celé odpoledne se točilo vlastně kolem něho. Poslední focení, poslední nahrávky kamerou, poslední hra se všemi doma. Sestřičky si ho užívaly, celé odpoledne měli volno v celém bytě, tak se dostatečně vyběhali i s těma velkýma holkama. Po jídle si unaveně lehli, ale jen na chvilku. O šesté přijeli manželé z Rýmařova a Dundee se k novému páníčkovi hned od počátku tulil. Naše holky ostatně taky a Brixinka, jako by tušila, že svého malého kloučka vidí už naposledy, lehla si do pelíšku a ten se k ní šel naposledy přitulit a napít mlíčka.
Nejnutnější informace a rady novým majitelům, výbavička pro pejska a jsou z toho skoro dvě hodinky. Nechceme zbytečně zdržovat, cesta není zrovna v tomto počasí příjemná a tak se loučíme s naším pejsáčkem. Petr si ho naposledy popěstoval, dali jsme mu pusinku na rozloučenou a popřáli
všechno nej.........do nového života. Petr jim ještě zamával z okna a postával tam, než si pořádně utřel slzičky. Tak ti náš pejsku přejeme laskavou rodinu, vlídné zacházení a sladké sny v novém domově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.