vrh D - naše Mikulášská nadílka

5. prosince 2006 v 14:57 | © Eva |  rok 2006
Mikuláš si u nás pospíšil už časně ráno.Vytáhla jsem pánička ven o půl druhé nad ránem a od té doby už nespal. Hlídal na jedno oko, kdy to vypukne. Ve čtvrt na pět vytáhl s postele paničku, co by podvazovače pupíků. První miminko mi dalo pěkně zabrat. Tlačilo se nožičkama napřed a ne a ne vypadnout. Tlačili všichni i očima , aby mi pomohli, až se paničce zatmělo a musela se odebrat tam, kam chodí i císař pán pěšky...........No a odtamtud už jí pomáhal páníček. Naštěstí první myšpulínka už byla na světě a tak pro změnu křísil naši paničku. V leže potom pomáhala alespoň vázat pupíčky a pak musela odjet na rehabilitaci. V té době se narodila poslední holčička .
Celkem se narodilo 6 černých štěňátek , z toho jeden psí klouček. Jména nejsou zatím zadaná, zatím čekáme na výběr budoucích majitelů.
Miminka si urputně hlídám, Batmí už oštípávání vzdala, Mňauča se raději odstěhovala do postele, jenom Eliška si přivlastňovala právo na štěňátka tak dlouho, až jsem na ni začala cenit zuby. Pak jsem se potřebovala konečně jít vyvenčit, ale od štěňátek by mě museli tahat asi heverem. Tak vzal páníček párek, aby mě vylákal a to neměl dělat. Než bys řekl švec, Eliška se k němu přiblížila (hladovec jeden nenažraný !!!) a já jsem myslela, že mi leze do pelechu a už jsme byly v sobě. Než nás páníček stačil od sebe odtrhnou, tak jsem měla narvané ucho "durch" (skrz na skrz) a mám v něm díru tak na palec. V 11:10 mě odvezli k našemu panu doktorovi, aby mě prohlédl , jestli jsem v pořádku, dostala jsem poporodní injekci a když uviděl ucho, tak jen povzdych "ajéjé" a odpoledne musím jet na šití.
Nevím, jak mi to poštrykuje, ale s výstavami jsem asi skončila. Už to nikdy nebude ucho, jak má být .
Příroda si vybrala svou daň, ale oplácet jí to nebudu. Jsem šťastná, že mám tolik krásných dětiček a svým páníčkům jsem určitě taky udělala radost a to je to nejdůležitější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana | E-mail | Web | 6. prosince 2006 v 9:55

Moje milovaná Brixinko,

jsem celý šťastný z toho jak se nám to povedlo!( no včera hlavně tobě).Má panička včera i slzu uronila.

Doufám, že náš jediný synek bude celý po mě , a holčičky budou po mamince!

Posílám ti 6 pusinek za miminka a jednu velikou za mě .

Tvůj Drym

+ KING BLACK

2 Eva | 6. prosince 2006 v 15:52

Můj milý Drymečku,

moc Ti děkuji, že jste mi všichni drželi palce.

Zvládla jsem to jako prvnička opravdu na jedničku. Sice mě naše dětičky stály levé ucho a tak jsem asi skončila s vystavováním, ale

určitě se budeme vídat i mimo výstavy. Doufám, že až se Tvoje rodinka přijede na mě podívat, tak už se nebudu o miminka tak bát a nechám jim je alespoň pohladit. Tvoje Brixinka a celá smečka Škubánků

Komentáře jsou uzavřeny.